Do czego służy olejek khadi?

Każdy z nas chciałby mieć piękne, gęste i zdrowe włosy. Niejednokrotnie sama dobra dieta nie wystarcza, aby osiągnąć swój cel. Czasem trzeba też odrobinę specjalnej, fachowej pomocy, aby cieszyć się zachwycającymi włosami. Na szczęście wymyślono olejek khadi, który pomoże osiągnąć nasz cel.

Historia marki Khadi

Marka Khadi wywodzi się z Indii. W 1920 roku w Indiach stworzono specjalny ruch polityczny. Bojkotował on produkty zagranicznego pochodzenia. Kiedy Indie odzyskały niepodległość, wówczas zaczęto rozprowadzać produkty pod nazwą Khadi. Naturalne receptury marki, niskie ceny i doskonałe pomysły szybko sprawiły, że firma zaczęła cieszyć się sporym uznaniem. Dzisiaj świat nie może się już obejść bez słynnej henny marki Khadi czy właśnie sławnych olejków.

Na zdrowie włosów!

Olejek Khadi ma za zadanie zadbać o nasze włosy. Może to czynić na różne sposoby. W ofercie marki znajdziemy bardzo wiele olejków mających bardzo różne działanie.

Jeśli wypadają nam włosy, mamy akurat okres osłabienia, to idealną propozycją będzie olejek Khadi stymulujący porost włosów. W jego skład wchodzą takie oleje jak sezamowy, rycynowy oraz kokosowy. Olej sezamowy to doskonałe odżywienie włosa, nie tylko na zewnątrz, ale i od środka. Olej kokosowy to wzmocnienie, zaś rycynowy wspomaga szybszy porost włosów. Dodatkowo w składzie znajdziemy amlę, która sprawi, że nasze włosy będą naturalnie błyszczeć i zwracać na siebie uwagę. Amla usuwa też łupież, zapobiega wypadaniu włosów czy też ich siwieniu. Całość została stworzona z użyciem naturalnych ziół.

Problemy z łupieżem mogą odejść w niepamięć, kiedy w grę wchodzi olejek Khadi z kozieradką i gorczycą. To składniki, które zazwyczaj kojarzymy z kuchnią, ale to błąd. Kozieradka ma działanie antybakteryjne i przeciwdziała łupieżowi. Gorczyca pobudza wzrost włosów. W składzie umieszczono również sezam, którego zadaniem jest odpowiednie nawilżenie włosów i oczyszczanie naszej skóry głowy. Całość sprawia, że nasza skóra głowy oraz włosy będą czuły przyjemne odświeżenie.

Olejek Amla to kolejna, doskonała propozycja od Khadi. Kompozycja wyselekcjonowanych ziół, takich jak Amla, Neem czy Brahmi, pozwoli nam cieszyć się blaskiem włosów. To receptura zaczerpnięta z dawnych, indyjskich zwyczajów. Jeśli nasza skóra głowy jest podrażniona, to wówczas będziemy mogli ją ukoić. Połączenie oleju sezamowego i migdałowego pozwoli odpowiednio ją pielęgnować i regenerować. Końcówki będą się mniej łamać, zaś cebulki włosów zaczną szybciej rosnąć. To propozycja dla włosów słabszych i wrażliwych, idealnie regenerująca.

Olejek Khadi to świetna opcja, jeśli potrzebujemy zdrowych, naturalnych preparatów dla naszych włosów. Nie musimy obciążać włosów dodatkowymi silikonami. Natura działa sama! Dodatkowo ceny olejków Khadi są bardzo przystępne i zdecydowanie na każdą kieszeń.